Hakkımızda

En son teknolojileri ve trendleri kullanarak profesyonel, modern web çözümleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Biz Kimiz & Neler Yapıyoruz?

Web Tasarım Hizmetleri Firması olarak tanınmaktadır. 2019 yılında kurulan İste Tasarım bugüne kadar hep referans edilen firma olarak hizmet vermiştir. Müşterilerimize vermiş olduğumuz güven, onlarla uzun yıllar çalışmamızı sağlamaktadır. Müşterilerimizin sadece web tasarım işlerini değil; sosyal medya yönetimi, SEO, kartvizit, katalog gibi birçok farklı hizmet ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

2019 - İstetasarım'ın Doğuşu

İste Tasarım ekibi, 2019 yılında ilk olarak aydindisli.com web sitenin kurulumu ile işe başladı. Daha sonra beğenilen tasarım ve teknik destek servisi ile birçok referanslı işi beraberinde getirdi.

2020 - Sektörde Öncelik

Çelik kapı sektöründe yaptığımız birden çok web tasarım, SEO, sosyal medya yönetimi, katalog, broşür ve kartvizit tasarımı işlerimizle fark yaratmayı başardık. Çelik kapı sektörünün önde gelen web ajanslarından olduk.

2021 - Bilinen Marka

Artık çelik kapı, mağaza dekorasyon, yapı, inşaat ve giyim sektörleri gibi birçok sektöre hitap eden ve müşterileri tarafından olumlu dönüşler almaya devam eden bir ajans olduk.

2022 - Başarılı Bir Marka

Öncelikli olarak firmalarımızın işlerini kendi işlerimiz gibi görüyoruz. 30’dan farklı sektöre hizmet vererek hizmet sınırlarımızı aşmayı başardık. Sektörel dijital çözümlerimizle müşterilerimize internet dünyasının ayrıcalıklarıyla tanıştırdık. Teknolojiye uygun alt yapıyı hazırlayarak geleceğin internet dünyasına şimdiden adım attırdık. Yeni trendleri takip ederek müşterilerimizin dijital yolculuğuna öncülük etmeye devam ediyoruz.

2023 - Yeni Ofisimie Geçtik

Bu yılki hedefimiz hizmet verdiğimiz sektörü daha güvenli hale getirmek, müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye çıkarmak için elimizden gelen tecrübeyi müşetirilerimizin işlerine yansıtmak olacaktır.
0 +
SEKTÖR
0
UZMAN EKİP
0 +
BENZERSİZ TASARIM
+ 0
HARİKA DÖNÜŞ

Bizimle İletişime Geçin. Profesyonelliğe Bir Tık Kadar Yakınsınız!